ECW-F6113JL
Panasonic
Cap Film 0.011uF 630V PP 5% (12.5 X 5.4 X 8.2mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6113JL
  • Part No:
    ECW-F6113JL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.011 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 5.4 x 8.2 mm