ECW-F6104HL
Panasonic
Cap Film 0.1uF 630V PP 3% (18 X 7.7 X 12.1mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6104HL
  • Part No:
    ECW-F6104HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 7.7 x 12.1 mm