ECW-F4824RHL
Panasonic
Cap Film 0.82uF 400V PP 3% (23 X 11.8 X 23.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4824RHL
  • Part No:
    ECW-F4824RHL
    EAR99
    200
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.82 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    23 x 11.8 x 23.5 mm