ECW-F4823JLB
Panasonic
Cap Film 0.082uF 400V PP 5% (13 X 7.5 X 15.4mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4823JLB
  • Part No:
    ECW-F4823JLB
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    13 x 7.5 x 15.4 mm