ECW-F4754HB
Panasonic
Cap Film 0.75uF 400V PP 3% (28 X 13 X 20mm) Radial 25mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4754HB
  • Part No:
    ECW-F4754HB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.75 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Lead Pitch For Radial:
    25 mm