ECW-F4753RHL
Panasonic
Cap Film 0.075uF 400V PP 3% (13 X 7.3 X 15.1mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4753RHL
  • Part No:
    ECW-F4753RHL
    EAR99
    900
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.075 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    13 x 7.3 x 15.1 mm