ECW-F4684JL
Panasonic
Cap Film 0.68uF 400V PP 5% (20.5 X 11.8 X 18.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4684JL
  • Part No:
    ECW-F4684JL
    EAR99
    100
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    20.5 x 11.8 x 18.5 mm