- ECW-F4624HLB
Description
Cap Film 0.62uF 400V PP 3% (20.5 X 11.3 X 22.9mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWF4624HLB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F4624HLB
100 -
Dielectric:PP
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.62 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:20.5 x 11.3 x 22.9 mm