- ECW-F4623HBB
Description
Cap Film 0.062uF 400V PP 3% (15.5 X 7 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWF4623HBB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F4623HBB
100 -
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.062 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Lead Pitch For Radial:7.5 mm