- ECW-F4563RHB
Description
Cap Film 0.056uF 400V PP 3% (15.5 X 6.5 X 18.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo Pack
Search Keywords: ECWF4563RHB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F4563RHB
100 -
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.056 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Lead Pitch For Radial:7.5 mm