ECW-F4563HLB
Panasonic
Cap Film 0.056uF 400V PP 3% (12.5 X 6.6 X 14.4mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4563HLB
  • Part No:
    ECW-F4563HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 6.6 x 14.4 mm