ECW-F4474RHL
Panasonic
Cap Film 0.47uF 400V PP 3% (18 X 11.2 X 21.1mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4474RHL
  • Part No:
    ECW-F4474RHL
    EAR99
    200
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 11.2 x 21.1 mm