ECW-F4274RJL
Panasonic
Cap Film 0.27uF 400V PP 5% (18 X 8.8 X 18.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4274RJL
  • Part No:
    ECW-F4274RJL
    EAR99
    300
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 8.8 x 18.4 mm