ECW-F4184JBB
Panasonic
Cap Film 0.18uF 400V PP 5% (18 X 9.5 X 21.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4184JBB
  • Part No:
    ECW-F4184JBB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Lead Pitch For Radial:
    10 mm