ECW-F4184HB
Panasonic
Cap Film 0.18uF 400V PP 3% (18 X 9.5 X 16.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4184HB
  • Part No:
    ECW-F4184HB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Lead Pitch For Radial:
    15 mm