ECW-F4134RHB
Panasonic
Cap Film 0.13uF 400V PP 3% (18 X 8 X 20mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo Pack
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4134RHB
  • Part No:
    ECW-F4134RHB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.13 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Lead Pitch For Radial:
    7.5 mm