ECW-F4104RHB
Panasonic
Cap Film 0.1uF 400V PP 3% (18 X 7.5 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo Pack
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4104RHB
  • Part No:
    ECW-F4104RHB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Lead Pitch For Radial:
    7.5 mm