ECW-F2W684JAQ
Panasonic
Cap Film 0.68uF 450V PP 5% (18.1 X 7.5 X 19.1mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W684JAQ
  • Part No:
    ECW-F2W684JAQ
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.1 x 7.5 x 19.1 mm