ECW-F2W474RJA
Panasonic
Cap Film 0.47uF 450V PP 5% (13 X 8.7 X 17.9mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W474RJA
  • Part No:
    ECW-F2W474RJA
    EAR99
    700
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    13 x 8.7 x 17.9 mm