ECW-F2W395JAQ
Panasonic
Cap Film 3.9uF 450V PP 5% (26.3 X 12.6 X 25.4mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W395JAQ
  • Part No:
    ECW-F2W395JAQ
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    3.9 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26.3 x 12.6 x 25.4 mm