ECW-F2W335KAQ
Panasonic
Cap Film 3.3uF 450V PP 10% (26.3 X 11.7 X 24.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W335KAQ
  • Part No:
    ECW-F2W335KAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    3.3 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26.3 x 11.7 x 24.5 mm