ECW-F2W274JAQ
Panasonic
Cap Film 0.27uF 450V PP 5% (13 X 7 X 16.1mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W274JAQ
  • Part No:
    ECW-F2W274JAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    13 x 7 x 16.1 mm