ECW-F2W224RKA
Panasonic
Cap Film 0.22uF 450V PP 10% (13 X 6.5 X 15.6mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W224RKA
  • Part No:
    ECW-F2W224RKA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    13 x 6.5 x 15.6 mm