ECW-F2W185KAB
Panasonic
Cap Film 1.8uF 450V PP 10% (18.8 X 11.6 X 21.7mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W185KAB
  • Part No:
    ECW-F2W185KAB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.8 x 11.6 x 21.7 mm