ECW-F2W185JA
Panasonic
Cap Film 1.8uF 450V PP 5% (18.8 X 11.6 X 16.7mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W185JA
  • Part No:
    ECW-F2W185JA
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.8 x 11.6 x 16.7 mm