ECW-F2W155KAQ
Panasonic
Cap Film 1.5uF 450V PP 10% (18.8 X 10.7 X 22.8mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W155KAQ
  • Part No:
    ECW-F2W155KAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1.5 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.8 x 10.7 x 22.8 mm