ECW-F2W154KAB
Panasonic
Cap Film 0.15uF 450V PP 10% (13 X 5.7 X 14.9mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W154KAB
  • Part No:
    ECW-F2W154KAB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    13 x 5.7 x 14.9 mm