ECW-F2W125RKA
Panasonic
Cap Film 1.2uF 450V PP 10% (18.8 X 9.7 X 19.7mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W125RKA
  • Part No:
    ECW-F2W125RKA
    EAR99
    300
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.8 x 9.7 x 19.7 mm