ECW-F2W125JA
Panasonic
Cap Film 1.2uF 450V PP 5% (18.8 X 9.7 X 14.7mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W125JA
  • Part No:
    ECW-F2W125JA
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.8 x 9.7 x 14.7 mm