ECW-F2684JAB
Panasonic
Cap Film 0.68uF 250V PP 5% (18.1 X 7.4 X 17mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2684JAB
  • Part No:
    ECW-F2684JAB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.1 x 7.4 x 17 mm