ECW-F2684HAB
Panasonic
Cap Film 0.68uF 250V PP 3% (18.1 X 7.4 X 17mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2684HAB
  • Part No:
    ECW-F2684HAB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.68 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18.1 x 7.4 x 17 mm