ECW-F2565JAB
Panasonic
Cap Film 5.6uF 250V PP 5% (23.8 X 16.2 X 26.9mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2565JAB
  • Part No:
    ECW-F2565JAB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    5.6 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23.8 x 16.2 x 26.9 mm