ECW-F2475HA
Panasonic
Cap Film 4.7uF 250V PP 3% (23.8 X 14.8 X 20.6mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2475HA
  • Part No:
    ECW-F2475HA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23.8 x 14.8 x 20.6 mm