ECW-F2474JAB
Panasonic
Cap Film 0.47uF 250V PP 5% (13 X 8.4 X 17.6mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2474JAB
  • Part No:
    ECW-F2474JAB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    13 x 8.4 x 17.6 mm