ECW-F2395HA
Panasonic
Cap Film 3.9uF 250V PP 3% (23.8 X 13.5 X 19.3mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2395HA
  • Part No:
    ECW-F2395HA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    3.9 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23.8 x 13.5 x 19.3 mm