ECW-F2334RJA
Panasonic
Cap Film 0.33uF 250V PP 5% (13 X 7.3 X 16.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2334RJA
  • Part No:
    ECW-F2334RJA
    EAR99
    900
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    13 x 7.3 x 16.4 mm