- ECW-F2334RHA
Description
Cap Film 0.33uF 250V PP 3% (13 X 7.3 X 16.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
Search Keywords: ECWF2334RHA
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F2334RHA
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250070
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
900 -
Dielectric:PP
Voltage:250 VDC
Capacitance Value:0.33 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:13 x 7.3 x 16.4 mm