ECW-F2275JA
Panasonic
Cap Film 2.7uF 250V PP 5% (23.8 X 11.4 X 17.2mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2275JA
  • Part No:
    ECW-F2275JA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    2.7 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23.8 x 11.4 x 17.2 mm