ECW-F2275HAB
Panasonic
Cap Film 2.7uF 250V PP 3% (23.8 X 11.4 X 22.2mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2275HAB
  • Part No:
    ECW-F2275HAB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    2.7 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23.8 x 11.4 x 22.2 mm