ECW-F2274RJA
Panasonic
Cap Film 0.27uF 250V PP 5% (13 X 6.8 X 15.9mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2274RJA
  • Part No:
    ECW-F2274RJA
    EAR99
    900
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    13 x 6.8 x 15.9 mm