ECW-F2185HAQ
Panasonic
Cap Film 1.8uF 250V PP 3% (18.8 X 11.4 X 23.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2185HAQ
  • Part No:
    ECW-F2185HAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18.8 x 11.4 x 23.5 mm