ECW-F2184HAQ
Panasonic
Cap Film 0.18uF 250V PP 3% (13 X 5.9 X 15.1mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2184HAQ
  • Part No:
    ECW-F2184HAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    13 x 5.9 x 15.1 mm