ECW-F2155JA
Panasonic
Cap Film 1.5uF 250V PP 5% (18.8 X 10.5 X 15.6mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2155JA
  • Part No:
    ECW-F2155JA
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.5 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.8 x 10.5 x 15.6 mm