ECW-F2154HAQ
Panasonic
Cap Film 0.15uF 250V PP 3% (13 X 5.6 X 14.7mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2154HAQ
  • Part No:
    ECW-F2154HAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    13 x 5.6 x 14.7 mm