ECW-F2125RJA
Panasonic
Cap Film 1.2uF 250V PP 5% (18.8 X 9.5 X 19.6mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2125RJA
  • Part No:
    ECW-F2125RJA
    EAR99
    300
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.8 x 9.5 x 19.6 mm