ECW-F2124HAQ
Panasonic
Cap Film 0.12uF 250V PP 3% (13 X 5.3 X 14.4mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2124HAQ
  • Part No:
    ECW-F2124HAQ
    EAR99
    100
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.12 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    13 x 5.3 x 14.4 mm