ECQ-UBAF472K
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 300VAC - 0.0047uF ±10% - 15.3x5.0x11.5mm LS=12.5mm - Straight
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +