ECQ-UAAF224T1
Panasonic
Cap Film 0.22uF 275VAC PP 10% (17.5 X 7.5 X 14mm) Dipped Radial 15mm 110°C Bulk
Discontinued
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +