ECQ-E6823KFW
Panasonic
Cap Film 0.082uF 630V PET 10% (18.5 X 6.5 X 17mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE6823KFW
  • Part No:
    ECQ-E6823KFW
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 6.5 x 17 mm