ECQ-E6823JF3
Panasonic
Cap Film 0.082uF 630V PET 5% (18.5 X 6.5 X 17mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE6823JF3
  • Part No:
    ECQ-E6823JF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 6.5 x 17 mm